Kvalitní oční optika vám přeměří zrak i poradí s výběrem brýlových obrub

0
34

V optice najdou nejen brýle, ale i mnohé jiné potřeby pro oči mladí i senioři. Ti, co nosí dioptrické brýle nebo čočky, se zde většinou ubírají právě kvůli nim. Ovšem své tady najdou i lidé, kteří si chtějí koupit kvalitní sluneční brýle, obal na ně či jiné doplňky, díky nimž je život s brýlemi snadnější.

Ať už hledáte služby optiky z jakéhokoli důvodu, v Praze se můžete obrátit na společnost panOPTIKum. Byla založena v březnu 1998 s odborným zaměřením na oční optiku, optometrii a oftalmologii.

Vše, co od optiky potřebujete

Oční optika panOPTIKum a pan Wirth, který firmu založil díky bohatým odborným zkušenostem v tomto oboru a dlouholeté praxi, slouží klientům už 25 let. Protože zde najdete kvalitní servis a nejlepší rady týkající se zdravého zraku i jeho udržení v kondici a způsobů péče o něj, zákazníci se zde rádi vracejí.

Provozovnu najdete na Rašínově nábřeží 1571/62 na Praze 2, oční ordinace MUDr. Karolíny Wirthové pak sídlí na Poliklinice Agel na Praze 1.

Tato optika klade velký důraz na odborné vyšetření zraku a na předání všech dostupných informací o prevenci proti ztrátě kvalitního zraku. Pracuje s moderními technologickými přístroji a metodami v oboru. Najdete tady jen sortiment od ověřených renomovaných značek výrobců brýlí a doplňků.

V případě, že se stanete stálým klientem, nabízí optika Praha slevové věrnostní programy.

Novinky i „běžný „ sortiment

V nabídce optiky panOPTIKum najdete brýle s umělou inteligencí, teleskopické systémy, přičemž obojí jsou novinky. Z běžných produktů nechybí dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky, čisticí roztoky i doplňky.

Brýle by měly svému uživateli nejen dobře sloužit, ale také slušet. Tady si můžete na poradenství v estetice a designu spolehnout. Výběr brýlových obrub je obrovský, jistě najdete typ, který vám bude vyhovovat, barevně, stylově i vzhledem ke tvaru vaší tváře, obočí a očí.

Více informací najdete na panoptikum.cz.