Nejsexy bikiny válcují letní trendy: Už se nosí i jako šaty! Tento svůdný kousek bude slušet i ženám s křivkami

0
179
Portrait Of Three Female Friends Enjoying Beach Vacation Together

A přepadly mu i naše známé krásky! Více odkrývají, než zahalují, jsou pekelně sexy a opravdu jen pro odvážné. Seznamte se s novým módním trendem, který si zamilovalo stále více známých žen. Troufli byste si i vy?

Právě léto přináší prostor, kdy si můžeme dovolit ukázat ze sebe i víc a vůbec se nemusíme stydět. Novým trendem jsou tyto bikiny, které si zamilovaly světové, ale také naše krásky. Chcete zazářit? Co řeknete, troufli byste si?

Do povědomí se dostaly zejména plavky „Gigi“, které mnozí prohlašují za nejsexy. Momentálně způsobily zejména na sociálních sítích obrovskou šílenství, protože dvoudílné bikiny jsou považovány za jeden z nejsexy kousků. Své křivky v tomto modelu předvádí řada influencerek a modelek jako například modelka Victoria’s Secret Gizele Oliveira, tyto modely měla na sobě v minulosti už i Kylie Jenner, Kim Kardashian či Hailey Bieber.

A z nich vzešly už i šaty „Gigi“
Pokud toužíte po tom být nepřehlédnutelná, tento model je pro vás jako stvořený. Každá z nás chce v létě více zazářit a pokud vás omrzely klasické plavky, můžete si dopřát i trochu extravagance. Možná jste si i vy všimli nového módního trendu, který se snaží ukázat ženskou postavu v novém sofistikovaném světle. Chcete-li na pláži upoutat pozornost, tento kousek je tou nejlepší volbou.

Nejdříve jsme mohli vidět tento trend na plavkách a spodním prádle, postupně se však přenáší například i do šatů, které si dopřeje stále více žen. Látka spolu s průsvitnou síťovinou vytvoří zajímavý efekt, který zvýrazní ženskou postavu a její křivky. V tom je kouzlo tohoto střihu.

Samozřejmě za světovými hvězdami nezaostávají ani naše krásky a inspirují se. Během uplynulých dnů způsobila svou fotografií doslova šílenství i modelka Karolína Chomisteková, která ukázala v těchto plavkách svou dokonalou postavu.

Shot of a young woman enjoying a carefree summer’s day at the beach

Odvážných outfitů se nebojí ani Veronika Vágnerová, což dokázala už víckrát iv minulosti. Veronika si dopřeje také luxusní kousky a ráda kráčí s trendy. Tentokrát se ukázala také v plavkách značky God Save Queens a vypadala opravdu famózně.

Jak už to bývá zvykem, odvážných modelů se nebojí ani česká podnikatelka a influencerka Nela Slováková, která ráda výběrem svých outfitů šokuje a poutá na sebe pozornost. O Nele je známo, že se skutečně nebojí i odvážnějších kousků a miluje extravaganci, proto se v těchto zajímavých šatech ukázala i na filmovém festivalu v Karlových Varech, krátce na to se ukázala na pláži v Chorvatsku i plavkách tohoto střihu. A opravdu se bylo na co dívat.