Sexy kousek, kterým upoutáte! Jak nosit body tak, abyste byli CHIC a trendy? Inspirujte se

0
214
Fashionable young model looking away

Nejenže jsou sexy, ale vypadají v outfitech fantasticky.

Možná jste mu ještě nepřišli na chuť, ale váš partner si tento kousek jistě oblíbí. Body topy jsou velmi populární a lze je nosit na několik způsobů. Jak v nich zazářit a být stylová? Inspirujte se.

S džíny
Kombinace body s džíny s vysokým pasem patří mezi nejlepší kombinace vůbec. Chcete-li, abyste působili ještě více žensky, zvolte k tomu vysoké boty a slimové džíny. Nebojte se ho však kombinovat is mám džínami či širokými nebo zvonovými kalhotami. Toto kombo je nesmrtelné a nikdy s ním nic nezkazíte. Půjdete-li takto oblečené večer ven, klidně si navrch přehoďte ještě sako.

Jak vybrat správné džíny podle typu postavy? Inspirujte se ve videu:

Šortky či sukně
Samozřejmě, body si můžete dát i se sukní s vysokým pasem nebo šortkami. Ať už půjde o elegantní šortky, ke kterým si dáte lodičky, nebo džínové kraťasy zkombinované s teniskami, obě varianty vypadají skvěle. Pokud nevíte, jaké barvy zvolit, vždy sáhněte po basic barvách. Pořiďte si bílé a černé body a problém máte vyřešen.

Body je nositelné is dlouhou sukní, například saténovou, která je aktuálně velmi trendy. Nosí se různé styly, ale delší midi sukně s rozparkem patří mezi největší hity sezóny. Baby takové kousky kombinují buď se sandálky nebo i teniskám či holínkami. Záleží na tom, jestli chcete být sportovnější nebo ženskejší.

Fashionable girl with red lipstick and short hair and dressed in a black T-shirt, standing on the cement wall background

S elegantními kalhotami
Je mnoho druhů body topů. Různá provedení, s výstřihem, s krajkou, ke krku, s holými zády, saténová, sametová nebo krajková. I na tom, jaké body si koupíte, závisí výběr ostatních kousků, které budete v outfitu spolu kombinovat. Zvolíte-li krajkové nebo korzetové body, nebojte se sáhnout po elegantních kalhotách